کد مطلب: 138886
SigmaPlot_14.0
تاریخ انتشار : 1397/03/04
نمایش : 1556

برنامه SigmaPlot يک برنامه کاملا حرفه اي جهت رسم نمودار و آناليز داده ها مي باشد که در مقايسه با برنامه Excel بسيار قويتر و داراي ابزار بيشتري است. اين نرم افزار مؤثرترين روش رسم نمودار براي تجزيه و تحليل داده ها است. هرچند SigmaPlot يک نرم افزار شيمي نيست ولي براي محققان شيمي که با نمودار و آناليز داده ها سر و کار دارند مي تواند بسيار مفيد باشد. البته تمامي محققاني که با داده سروکار دارند SigmaPlot قطعا براي آنها مفيد خواهد بود. مهندسان عمران – صنايع – کشاورزي – آمار – زمين شناسي – فيزيک – زيست شناسي – رياضي و …. و تمام دانشجويان و اساتيد مي توانند از SigmaPlot براي تحليل داده هايشان استفاده کنند.

بيايد به بيش از صد هزار پژوهشگر در سراسر جهان بپيونديد که SigmaPlot را به کار مي گيرند تا به آساني بتوانند جزئيات هر نمودار را کنترل و به دلخواه خود تغييرات لازم را بدهند و نيز بتوانند نمودارهاي فراواني که ارزش نشر را دارند بيآفرينند به طوري که نتايج را براي نشريات تکنيکي به وضوح ارائه دهند چه به منظور نمايش و چه به منظور ارائه در وب بياييد و با به کار گيري ابزار تحليل داده ها از منحني برازش ماهرانه و شهودي گرفته، تا محاسبات پيشرفته رياضي بينشي عميق در داده هايتان به دست آوريد. مشاور آماري يعني SigmaStat را که همراه با SigmaPlot است به کار بگيريد تا خبرگي مشاوري حرفه اي در کارهاي آماري را در اختيار داشته باشيد. اين به صرفه جويي در وقت و پرهيز از اشتباهات آماري مي انجامد.

امکانات و ويژگي‌هاي نرم‌افزار SigmaPlot :

– ايجاد سريع نمودار هاي دقيق

– تجسم ساده داده ها

– بيش از ۱۰۰ نوع جلوه ي ۲ بعدي و۳بعدي

– سفارشي کردن تمام نمودار ها و نقشه ها

– رسم سريع داده هاي شما با استفاده از قالب هاي نموداري آماده

– منتشر کردن نقشه ها و نمودار هاي شما با کيفيت بالا حتي در صفحه ي web

– استفاده از ابزار تحليل داده ها براي انجام محاسباتي که لازم داريد

– افزايش بازده کار با کنترل به صورت خودکار

– انجام کارهاي تکراري و پيچيده به صورت خودکار

– بهره برداري قدرتمند sigma plot از توانايي ساير نرم افزار ها

و…

مجموعه تغييرات انجام‌شده در Sigmaplot از اين‌جا قابل مشاهده است.

نکات برنامه‌ي SigmaPlot :

– اين نسخه با کرک کامل ارائه شده است.

– نرم افزار SigmaPlot از نسخه 9 توسط شرکت SYSTAT Software خريداري شده است.

 

راهنماي نصب

در مورد SigmaPlot ابتدا با سريال موجود در فايل متني برنامه را نصب کرده و سپس دو فايل موجود در پوشه‌ي Crack را در محل نصب برنامه کپي و جاي‌گزين کنيد.

در مورد Systat طبق فايل Readme عمل کنيد؛ متغيير سيستمي (System Variable) ذکر شده در فايل متني را با رفتن به مسير مناسب در کنترل پنل بسازيد. سپس فايل لايسنس را در محل نصب نرم افزار در فولدر App کپي کنيد.

button
 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن